دلیل رفتن«بهبود» از سريال پايتخت چه بود؟/با رفتن بهبود تکلیف«بیژن»چه می شود؟   بازديد : 2944 |  1394-01-19

http://s4.picofile.com/file/8181331950/fn_1.jpg


 دلیل رفتن«بهبود»چه بود؟/با رفتن بهبود تکلیف«بیژن»چه می شود؟

 
محسن تنابنده - بازیگر و نویسنده سريال پرطرفدار «پایتخت» - درباره‌ی عدم حضور مهران احمدی در سری چهارم از این سریال توضیحاتی را ارائه داد و گفت: اين امر به دليل مشكلات بين گروه نبوده است .

بازیگر نقش نقی در سریال «پایتخت» در ادامه مطلب بالا افزود: مهران احمدی قطعا در «پایتخت 4» نخواهد بود چرا که ساخت این سریال با کار دیگر آقای احمدی مصادف شد و به دلیل اینکه «پایتخت 4» ماه رمضانی شد، شرایطمان دشوارتر شد و به دليل كم بودن وقت؛ بنابراین نمی‌توانستیم حضور آقای احمدی را هماهنگ کنیم.

وی سپس اظهار کرد: مهران احمدی اکنون مشغول بازی در فیلم خانم نرگس آبیار است و نمی‌توانست در «پایتخت 4» هم حضور داشته باشد، بر این اساس نبود وی در سری چهارم «پایتخت» طی یک توافق جمعی صورت گرفت و به این نتیجه رسیدیم که وی نمی‌تواند به طور همزمان در هر دوكار حضور داشته باشد.

این نویسنده در پاسخ به اینکه با حذف شخصیت «بهبود» در سری چهارم «پایتخت» تکلیف قولی که به بیژن (پسری که به سوال‌های معلمش جواب‌های نادرستی داده بود و این معلم پس از چند سال فیلم او را در فضای مجازی پخش کرد) برای ایفای نقش پسر بهبود داده چه می‌شود ؟ گفت: باید ببینیم چه پیش می‌آید.

تنابنده در پایان اعلام کرد: اکنون مشغول نگارش «پایتخت 4» هستیم تا بتوانیم کار را به پخش برسانیم. با توجه به پخش «پایتخت» در ماه رمضان امسال، کارمان خیلی سخت شده است و تایم زیادی برای تولید نداریم.


موضوع :
برچسب : مطالب جالب و خواندني,اخبار هنري و فرهنگي,بازیگران سریال پایتخت 4,ساخت پایتخت 4 , سايت همسريابي