ارگاسم در زنان در رابطه زناشویی را چگونه به وجود آوریم؟   بازديد : 1683 |  1394-06-29

 ارگاسم در زنان در رابطه زناشویی را چگونه به وجود آوریم؟

ارتباط عاطفی اصلی ترین و مهمترین کلید برای رساندن همسرتان به اوج لذت جنسی میباشد. باید دقت داشته باشید ارگاسم زنان خیلی پیچیده تر از ارگاسم و انزال مردها است.هرچند این پیچیدگی بیشتر به روابط عاطفی و جنسی درگیر با یکدیگر مربوط می گردد نه فقط بعد جنسی که باعث به ارگاسم رسیدن زنان می شود.

در ادامه چند راه مفید برای به ارگاسم رسیدن زنان را بیان میکنیم تا بتوانید با کمک گرفتن از این راه حل ها به اوج لذت جنسی در زندگی زناشویی با همسرتان برسید. 1: متوجه شوید که همسر شما به چه کارهایی در روابط جنسی علاقه مند است .از او بپرسید و به خوانده ها و شنیده ها فقط عمل نکنید بیشتر بر روی این تمرکز داشته باشید که خود همسرتان از چه اعمال جنسی لذت کافی را می برد.

 

2 : با همسرتان ارتباط بیشتری در نزدیکی برقرار نمایید.با او درباره اعمال جنسی مورد علاقه هردویتان صحبت نمایید .همسرتان را لمس کنید و هرجای بدن او را که لمس میکنید از او بخواهید  احساسش را درباره آن بگوید

 

  3: با آرامش و آهسته ارتباط جنسی را با همسرتان آغاز کنید. معمولا مردها برعکس زن ها در رابطه جنسی سریع تر و سخت تر میباشند و اینگونه لذت بیشتری میبرند.اما مخصوصا در ابتدای رابطه لطافت و آرامش و آهستگی معاشقه باعث لذت بیشتر زن ها میشود . هرچقدر هیجان زده هستید و یا حس میکنید از نظر شما سرعت و هیجان بهتر است، ابتدای رابطه جنسی را آهسته و آرام شروع نمایید و قدم به قدم پیش بروید تا تحریک همسرتان به صورت کامل و عالی ایجاد گردد.  4 : به علائم بی کلام و حسی همسرتان در طول  تحریک و رابطه جنسی توجه کنید. به مدل و نوع نفس کشیدن او در هر مرحله از رابطه جنسی، به صداهای او و به نوع حرکت های بدنش دقت کافی بکنید.راههای زیادی از این قبیل وجود دارند که باعث می شوند بدون اینکه همسرتان به شما بگوید، متوجه شوید که چه چیزی باعث تحریک بیشتر و لذت او در رابطه جنسی می گردد تا به ارگاسم برسد.

 

5 : عجله نداشته باشید.به این نکته دقت کنید که ارگاسم زنان دیرتر از مردان روی میدهد  و زمان می برد.این به این معناست که شما می توانید یا خود به ارگاسم و انزال برسید و سپس همسر خود را با حوصله و آرامش به ارگاسم برسانید و یا از روش هایی استفاده کنید که ارگاسم شما نیز طولانی تر گردد .

 

  6 : حال این پرسش بوجود می آید اگر همسر شما به شما بگوید تا به حال در رابطه جنسی با شما به ارگاسم نرسیده و نمی داند چگونه به ارگاسم زنانه و اوج لذت جنسی خودش برسد، در این صورت شما باید چه کنید؟ اول آناتومی همسرتان را دوباره برسی کنید.سعی کنید اگر تا به حال این کار را نمیکردید اکنون کلیتوریس و نقطه G  همسرتان را در رابطه جنسی تحریک کنید و او را با نقاط حساس بدنش آشنا کنید.کاری کنید که شما و همسرتان بیشتر بایکدیگر احساس صمیمیت و آرامش داشته باشید .افزایش نزدیکی و صمیمیت بین شما و همسرتان باعث افزایش درک جنسی شما از یکدیگر خواهد شد.

 
 نکته مهم:

 همواره به همسرتان یادآوری کنید که چقدر برای شما جذاب و خوش اندام و زیبا هست .اگر همسر شما احساس جذابیت و اعتماد به نفس راجع به بدن خود داشته باشد در رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم بسیار موفق تر خواهد بود .

 

موضوع :
برچسب : ارگاسم در زنان,ارگاسم در زنان در رابطه زناشویی,رابطه زناشویی,همسریابی,نقطه G جی در زنان,